Rada Rodziców

rok szkolny 2018/19

W tym wyjątkowym dniu – Dniu Edukacji Narodowej –  rodzice  składają Pani Dyrektor, całemu gronu Pedagogicznemu oraz wszystkim pracownikom naszej szkoły życzenia wszelkiej pomyślności, satysfakcji i uznania  oraz aby wśród wielu obowiązków dnia codziennego znalazło się miejsce na radość z efektów Waszej pracy.
Dla nas rodziców nauczyciel to ktoś wyjątkowy. To ktoś kto nie tylko potrafi swoją pomysłowością, dobrocią i dociekliwością zachęcić dzieci i młodzież do myślenia, poznawania i odkrywania rzeczy nowych, do zgłębiania tajników wiedzy, ale przede wszystkim to osoba, która pomaga nam rodzicom kształtować osobowość naszych dzieci.
Dlatego życzymy Wam, abyście w oczach Waszych wychowanków i nas rodziców każdego dnia odnaleźć mogli wdzięczność za wasz codzienny trud i zaangażowanie, abyście byli Tymi, których mądrość, wrażliwość i zrozumienie pozostaną w pamięci na długie lata.
W tym dniu przekazujemy  na ręce Pani Dyrektor bukiet kwiatów a wszystkim nauczycielom i pracownikom szkoły ofiarujemy bukiet róż  i słodki poczęstunek, jako symbol  pamięci i wdzięczności.
Przewodnicząca Rady Rodziców Ewelina Fiedor

********************

Również w tym dniu Rada Rodziców wręczając bukiet róż pani Wandzie Dębek gorąco podziękowała za wszystkie lata spędzone w naszej szkole w roli nauczyciela edukacji wczesnoszkolnej i życzyła, aby z chwilą zakończenia pracy zawodowej miała przede wszystkim czas na odpoczynek oraz realizację swoich marzeń i planów osobistych.

DSC01069DSC01068