Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/19

Dnia 19 czerwca na boisku szkolnym odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/19 . Podczas szkolnej uroczystości wyróżnieni zostali uczniowie, którzy uzyskali najwyższe wyniki w nauce i w zachowaniu. Ważną częścią tej uroczystości było wręczenie świadectw i nagród tegorocznym absolwentom naszej szkoły oraz oraz złożenie na ręce przybyłych do szkoły rodziców listów gratulacyjnych i podziękowań. Po zakończeniu części oficjalnej nie zabrakło miejsca na krótki występ uczniów klasy ósmej oraz podziękowania i pożegnania przygotowane przez młodszych kolegów z klasy siódmej .

Tego dnia cała społeczność szkolna pożegnała panią Marię Wiśniewską , która odeszła na zasłużoną emeryturę .

Na zakończenie pani dyrektor oraz zaproszeni gości życzyli wszystkim beztroskich , pełnych wrażeń i bezpiecznych wakacji.

« (Previous Post)

Comments are Closed