Międzynarodowy Dzień Teatru

„Teatr jak ogień – olśniewa i oświeca…”

W związku z obchodami MIĘDZYNARODOWEGO DNIA TEATRU  grupa wokalno-teatralna „Co nam w duszy gra…” wraz           z opiekunem  Panią Dorotą Fiedor przygotowała przedstawienie. Członkowie grupy zaprezentowali teatr kukiełkowy „Bajka o koźlątkach  i złym wilku” oraz „Kaczkę Dziwaczkę”. Z wizytą przybył do nas klown, w którego rolę wcieliła się sama Pani instruktor. Śmiechu było co niemiara ! Spotkanie zakończył śpiew i taniec młodych aktorek. Grupa od wielu lat bawi publiczność w różnym wieku, wychodzi do społeczeństwa kultywując tradycje i obyczaje, chociażby coroczne kolędowanie dla mieszkańców wsi.

„Pięknie jest móc dać komuś chwilę radości, a więc robimy co nam w duszy gra i dajemy siebie innym…” -wypowiedź jednego z członków grupy.

 Korzystając z okazji teatrzyk „Co nam w duszy gra…” życzy wszystkim twórcom  i miłośnikom teatru wielu nowych pomysłów, wytrwałości w trudnej pracy oraz owocnych spektakli.  Pani Dorota życzy swoim młodym aktorom podziwu oraz  uznania publiczności, bo to dla wszystkich  największa nagroda .


Oto fotorelacja z kolędowania w styczniu


Comments are Closed