Podsumowanie ogólnopolskiego projektu UNICEF

Dnia 8 marca podsumowany został ogólnopolski projekt edukacyjno- pomocowy UNICEF ” Wszystkie Kolory Świata” . Podczas apelu Samorząd Uczniowski oraz cała społeczność szkolna podziękowała twórczyni osiemdziesięciu szmacianych lalek – pani Jolancie Abrusiewicz za niezwykłe zaangażowanie . Podziękowano także uczniom , którzy podarowali uszyte laleczki

Zebrana kwota w wysokości 1650 zł przekazana została na konto UNICEF z przeznaczeniem na zakup szczepionek ratujących życie dzieciom w Afryce.

W trakcie trwania projektu w każdej klasie odbyły się zajęcia edukacyjne przeprowadzone przez koordynatorów akcji panią K. Dziura i E. Boggero . Uczniowie dowiedzieli się o problemach zdrowotnych dzieci żyjących w Afryce i akcji przeprowadzanych szczepień .

Odbyło się też szkolne głosowanie na laleczkę , która będzie reprezentowała naszą szkołę w konkursie głosowania Internautów. Nagrodą dla zwycięskiej szkoły jest koncert Majki Jeżowskiej .

Głosowanie rozpoczyna się 11 marca o godz. 11.00.

Zachęcamy wszystkich do udziału w głosowaniu !

kliknij TUTAJ

(Next Post) »

Comments are Closed